Lion & Lamb
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lion & Lamb

Za sve ljubitelje Twilight Sage
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Ashley Greene u Maximu

Go down 
Autor/icaPoruka
Werewolf_GirL
.
.
Werewolf_GirL


Broj postova : 503
Join date : 13.09.2009
Age : 29
Lokacija : ***Forks***

Ashley Greene u Maximu Empty
PostajNaslov: Ashley Greene u Maximu   Ashley Greene u Maximu I_icon_minitimened stu 15, 2009 8:37 am

Ashley Greene, po mnogima, uz Nikki Reed, jedna od najatraktivnijih mladih glumica iz sage 'Sumrak', pokazala se svoje draži u prosinačkom izdanju magazina Maxim
Lijepa Ashley (22), koja u filmskom serijalu prema popularnim knjigama Stephenie Meyer igra vampiricu Alice Cullen iz tajanstvene obitelji Cullen što intrigira stanovnike Forksa, inače nesuđena manekenka, u tom je seksi fotosessionu otkrila svoje novo lice.

Inače, Ashley je, kako kaže, velika zaljubljenica u modu, a njezin je veliki uzor Audrey Hepburn. Iako su je povezivali s nekoliko poznatih glumaca među kojima i s kolegom iz 'Sumraka' Kellanom Lutzom, Ash ne želi puno govoriti o svom privatnom životu.

'Volim tajanstvene dečke koji me mogu zaintirigirati. Sviđaju mi se zanimljivi muškarci', kaže Ashley.
[Vrh] Go down
https://lionandlamblove.forumcroatian.com
 
Ashley Greene u Maximu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ashley Greene: Moj uzor je Audrey Hepburn
» Twilight's Ashley Greene in "Summer's Moon": International Trailer (fka "Summer's Blood")

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lion & Lamb  :: Sumrak :: Novosti-
Forum(o)Bir: