Lion & Lamb
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lion & Lamb

Za sve ljubitelje Twilight Sage
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Zgodni Robert Pattinson: Poslije Harryja Pottera sam uprskao

Go down 
Autor/icaPoruka
Werewolf_GirL
.
.
Werewolf_GirL


Broj postova : 503
Join date : 13.09.2009
Age : 29
Lokacija : ***Forks***

Zgodni Robert Pattinson: Poslije Harryja Pottera sam uprskao Empty
PostajNaslov: Zgodni Robert Pattinson: Poslije Harryja Pottera sam uprskao   Zgodni Robert Pattinson: Poslije Harryja Pottera sam uprskao I_icon_minitimečet stu 19, 2009 6:35 am

GLUMAC Robert Pattinson izjavio je da se osjećao kao uljez kad je glumio u filmu o Harryju Potteru. "Osjećao sam se kao pravi uljez prvih mjeseci. Nisam pričao ni sa kim. Samo sam pio kavu i svima govorio da sam 24-godišnji slavni kazališni glumac koji se taman vratio iz Južne Afrike." U nastavku je prokomentirao da je svjestan kako je poslije snimanja filmova o malom čarobnjaku jednostavno propustio eksponirati se i početi graditi karijeru.

"Uprskao sam poslije filmova o Harryju Potteru. Jednostavno mi se nije dalo." No, istaknuo je da mu je odluka da se makne iz centra zbivanja pomogla u nekom pogledu. Zaljubljeni Robert Pattinson također je otkrio i kako je na početku snimanja pokušavao uzaludno zadiviti svoju kolegicu Kristen Stewart koja je na kraju pristala biti njegova djevojka.

Priznao je i kako se u početku njihove veze morao boriti za njezinu pozornost te je morao glumiti da ga zanimaju intelektualni filmovi i autori. "Razmišljao sam si koliko je ona ozbiljna, i shvatio da onda ja moram biti još ozbiljniji. Osjećao sam se kao idiot slijedeći je sve vrijeme i govoreći joj da mora pročitati Zolu. Kasnije ga je Kirsten počela Pattinsona nazivati da joj preporučuje ozbiljne filmove o kojima on nije imao pojma.
[Vrh] Go down
https://lionandlamblove.forumcroatian.com
 
Zgodni Robert Pattinson: Poslije Harryja Pottera sam uprskao
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Robert Pattinson smrdi
» Robert Pattinson: Oduvijek sam bio samotnjak!
» Robert Pattinson upozorio cure da mu ne prilaze jer smrdi!
» Sada znamo koga ljubi Robert Pattinson
» Pattinson želi biti spin doktor

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lion & Lamb  :: Sumrak :: Novosti-
Forum(o)Bir: