Lion & Lamb
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lion & Lamb

Za sve ljubitelje Twilight Sage
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Robert Pattinson upozorio cure da mu ne prilaze jer smrdi!

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Werewolf_GirL
.
.
Werewolf_GirL


Broj postova : 503
Join date : 13.09.2009
Age : 29
Lokacija : ***Forks***

Robert Pattinson upozorio cure da mu ne prilaze jer smrdi! Empty
PostajNaslov: Robert Pattinson upozorio cure da mu ne prilaze jer smrdi!   Robert Pattinson upozorio cure da mu ne prilaze jer smrdi! I_icon_minitimesub pro 05, 2009 3:32 am

Zvijezda Twilight sage, superpopularni Robert Pattinson upozorio je cure da mu se ne prilaze jer, kako sam kaže, njegova higijena je na vrlo niskoj razini.

Britanskog glumca pogodile su glasine koje su se pojavile nakon snimanja filma, a koje spominju činjenicu da je ekipa na snimanju bila užasnuta njegovim ne baš ugodnim mirisom.

Robert je za britanski New magazine izjavio da ponekad ni on sam ne može podnijeti neugodan miris koji se širi oko njega. "Moja higijena - to je grozno. Imam samo nekoliko komada odjeće koja mi se sviđa, a kako stalno putujem, ne stignem ju oprati" rekao je Robert.

Samo jedno cu reci ne vjerujem bas previse u ovo
[Vrh] Go down
https://lionandlamblove.forumcroatian.com
Bosnian Lilies
.
.
Bosnian Lilies


Broj postova : 85
Join date : 16.10.2009
Age : 29
Lokacija : Tuzla

Robert Pattinson upozorio cure da mu ne prilaze jer smrdi! Empty
PostajNaslov: Re: Robert Pattinson upozorio cure da mu ne prilaze jer smrdi!   Robert Pattinson upozorio cure da mu ne prilaze jer smrdi! I_icon_minitimesub pro 05, 2009 4:10 am

ovo je malo staro.ovo su vjerovatno clanci iz 2008.
[Vrh] Go down
http://aidaartist.livejournal.com
Demi Lovato^^
Cuo/la si za Sumrak
Cuo/la si za Sumrak
Demi Lovato^^


Broj postova : 8
Join date : 10.12.2009

Robert Pattinson upozorio cure da mu ne prilaze jer smrdi! Empty
PostajNaslov: Re: Robert Pattinson upozorio cure da mu ne prilaze jer smrdi!   Robert Pattinson upozorio cure da mu ne prilaze jer smrdi! I_icon_minitimečet pro 10, 2009 4:10 am

Robert Pattinson upozorio cure da mu ne prilaze jer smrdi! Icon_neutral Robert Pattinson upozorio cure da mu ne prilaze jer smrdi! Icon_neutral Robert Pattinson upozorio cure da mu ne prilaze jer smrdi! Icon_neutral WTF? OMG ...xD Robert Pattinson upozorio cure da mu ne prilaze jer smrdi! Icon_rolleyes
[Vrh] Go down
Werewolf_GirL
.
.
Werewolf_GirL


Broj postova : 503
Join date : 13.09.2009
Age : 29
Lokacija : ***Forks***

Robert Pattinson upozorio cure da mu ne prilaze jer smrdi! Empty
PostajNaslov: Re: Robert Pattinson upozorio cure da mu ne prilaze jer smrdi!   Robert Pattinson upozorio cure da mu ne prilaze jer smrdi! I_icon_minitimepet pro 11, 2009 12:22 am

Bosnian Lilies je napisao/la:
ovo je malo staro.ovo su vjerovatno clanci iz 2008.

i ja sam mislila da su, jer su o otme nesto pricali, ali na stranici hrt-a, ovo je bas novost, a ja i ne vjerujem u te najnovije novosti, ovo postaje bas kao ona zuta stampa, xoxo
[Vrh] Go down
https://lionandlamblove.forumcroatian.com
Sponsored content





Robert Pattinson upozorio cure da mu ne prilaze jer smrdi! Empty
PostajNaslov: Re: Robert Pattinson upozorio cure da mu ne prilaze jer smrdi!   Robert Pattinson upozorio cure da mu ne prilaze jer smrdi! I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Robert Pattinson upozorio cure da mu ne prilaze jer smrdi!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Robert Pattinson smrdi
» Robert Pattinson: Oduvijek sam bio samotnjak!
» Sada znamo koga ljubi Robert Pattinson
» Zgodni Robert Pattinson: Poslije Harryja Pottera sam uprskao
» Robert bi želio biti tata

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Lion & Lamb  :: Sumrak :: Novosti-
Forum(o)Bir: